• Sipariş ve Bilgi İçin Numaralarımız
 • 0216 371 53 53
 • 0216 371 41 53
 • 0507 854 53 03
 • 0530 574 63 53
 • 0507 740 19 19

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Isı Pompası

Görseller Yükleniyor
DemirDöküm MaxiAir Plus Isı Pompası 14 kwDemirDöküm MaxiAir Plus Isı Pompası 14 kw
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Ödeme

Verimli ve Çevre Dostu DemirDöküm MaxiAir Plus Isı Pompası

DemirDöküm MaxiAir Plus Isı Pompası havadaki ısı enerjisini ve elektrik enerjisini belirli oranlarda birlikte kullanır. Bu sayede konvansiyonel ısıtma sistemlerine ve elektrikli ısıtıcılara göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar.

Farklı Kapasite Seçenekleri

5 kW, 7 kW, 12 kW ve 14 kW kapasite seçenekleri ile en uygun ısıtma, soğutma ve sıcak su çözümünü sunar.

Yüksek Enerji Verimliliği ve Düşük Sarfiyat

Isıtma Verim Sınıfında (COP) 4,5’e varan, Soğutma Verim Sınıfında (EER) 4,0’a varan enerji değerleriyle düşük enerji tüketimi yaparken, yüksek verim sağlar.

Çevre Dostu

1 birim elektrik enerjisini 4,5* birim ısı enerjisine dönüştürerek maksimum çevre dostu ısıtma/soğutma imkanı sunar.

*MaxiAir Plus Isı Pompası 5 kW

 

A++ Sezonsal Verimlilik Değerleri

Yüksek sezonsal değerleri sayesinde A++ verimle çalışarak minimum enerji tüketimi sağlar.

Yüksek Verimli Pompa ile Elektrik Tasarrufu

Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa hızı otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlanır.

Akıllı Hibrid Yönetimi

MiPro Kontrol Paneli ile ısı pompası ve kazan sistemlerini birbirine bağlar. Enerji maliyetlerine ve sistem verimliliğine dayalı olarak en verimli ısıtma cihazını otomatik seçer ve Akıllı Hibrit Yönetimi yapar.

Kolay Montaj

Cihaz kapasitesinin değişim olasılığına karşı cihaz ayakları ve soğutucu akışkan bağlantıları tüm kapasitelerde aynı yerdedir. Bu sayede dış ünite montajı standardize edilmiştir. Ayrıca, takviye ısıtıcısı,

genleşme tankı, hava purjörü, ve emniyet ventilinin iç üniteye entegre olması sayesinde kurulumda ekstra tesisat elemanlarına gerek duyulmaz.

Donmaya Karşı Koruma

Su sıcaklığı 4°C’nin altına düştüğünde otomatik olarak ısıtma devresi pompası çalışır ve donmaya karşı koruma fonksiyonu etkinleşir.

Kolay Bakım

Özel tasarımı sayesinde sadece ön kapak açılarak cihazın tüm servis işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu sayede dar montaj alanlarında bile servis ve bakım imkanı sunar.

Yenilenebilir Komponentler

Üstün teknolojisi ile çevre dostu olan MaxiAir Plus Isı Pompası %50’ye varan geri dönüştürülebilir komponenetler ile üretildiğinden kullanım ömrünü tamamladıktan sonra da çevreyi düşünür. Bu sayede

karbon ayak izinizi azaltmış olursunuz.

Boylere Direkt Bağlantı İmkanı

İç üniteye entegre üç yollu vana sayesinde boylere direkt bağlantı sağlanır.

Sessiz Çalışma

MaxiAir Plus Isı Pompası üstün teknoloji sayesinde minimum ses seviyesinde çalışır. Dış ünite ses basınç seviyesi 3 metre mesafede bile 30 dB(A)* ve bu ses seviyesi kütüphane sessizliği ile eş değerdir.

*%60 sessiz çalışma modunda ve 7 kW kapasitede

 

Kompakt Boyutlar

İç ve dış ünitelerin kompakt tasarımları sayesinde daha az yer kaplar ve taşıma maliyetleri düşük olur.

MiPro ile Kontrol

Kablosuz kontrol ünitesi ile istenilen yerden kontrol imkanı sunar. MiPro üzerinden elektrik tüketimi kontrol edilebilir. MiPro ile 7 cihaza kadar kaskad yapılabilir. Bu sayede 98 kW’ya varan yüksek kapasite

imkanı sunar.

İç Üniteye Entegre Takviye Isıtıcı

İç ünite üzerindeki 9 kW* takviye ısıtıcısı sayesinde dış hava sıcaklığı mevsim normallerinin altına düşse bile cihaz aynı performansta çalışmaya devam eder. 9 kW 12 kademede devreye girerek gerekli durumlarda ihtiyaç kadar çalışır ve ekstra tasarruf sağlar.

*MaxiAir Plus 12 ve 14 kW için

 

İstenilen Yerde Montaj İmkanı

Çeşitli montaj aksesuarları yardımı ile zemine, askı aparatı ile duvara ve düz çatıya montajı yapılabilir.

Dayanıklı Tasarım

Metal parçalardaki özel kaplamalar sayesinde korozyon dayanıklılığı çok yüksektir. Bu sayede kıyı kesimlerde bile istenilen yere montaj yapılabileceği test edilmiştir.

Programlanabilme Özelliği

Günde üç ayrı zaman programı ayarlanabilme özelliği sayesinde ayarlanan saatte istenilen sıcaklıkta çalışarak, maksimum konfor ve minimum enerji tüketimi sağlar.

Dış Hava Modu

MiPro kontrol ünitesi ile cihaz dış havaya ve kullanıcı tarafından atanan sıcaklık aralığına göre otomatik olarak ayarlanabilir.

Geniş Çalışma Aralığı

Kışın düşük, yazın yüksek sıcaklıkta güvenle ve uzun ömürlü çalışma imkanı sunar.

Isıtma: -20~20°C

Soğutma: 15~46°C

Su Isıtma: -20~43°C

Dünyadan Ödüllü Şık Tasarım

DemirDöküm Endüstriyel Tasarım ve Ar-Ge Bölümleri tarafından geliştirilen MaxiAir Plus Isı Pompası, dünyanın en prestijli endüstriyel tasarım ödüllerinden Good Design sahibidir.

Dünyadan Ödüllü Kaliteli Üretim

MaxiAir Plus Isı Pompası, Avrupa düzeyinde yüksek kalite standartlarında üretim yapıldığını, ürünün kalitesi ve dayanıklılığını bağımsız bir biçimde test edildiğini gösteren Keymark Sertifikası’na sahiptir.

Isı Pompası, doğada mevcut olan bedava havanın enerjisini arttırarak kullanan cihazdır. Elektrik enerjisi kullanarak havanın enerjisini arttırır. Arttırılan enerjiyi de evin içerisine taşıyarak ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılar.

DemirDöküm 60 yılı aşkın tecrübesi, üstün hizmet kalitesi ve güven veren servis desteği ile kullanıcıların hayatlarına dokunmaktadır. DemirDöküm kalitesi ile geliştirilmiş MaxiAir Plus Isı Pompası, çevre dostu teknolojisi, A++ yüksek enerji verimi ve sessiz çalışması ile kesintisiz konfor sağlar.

DemirDöküm MaxiAir Plus Isı Pompası, üstün kalitesi ile ısıtma, soğutma, sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kullanımınıza sunulmuştur.

DemirDöküm MaxiAir Plus Isı Pompası kapalı devresinde R410A gazı kullanılır. Evaporatör (buharlaştırıcı) içinden geçen soğutucu akışkan dış havadan gerekli ısıyı alarak buharlaşır ve buharlaşan bu soğutucu akışkan kompresör vasıtası ile kondensere (yoğuşturucu) gönderilir. Kondenserde buhar halindeki soğutucu akışkan, ortama ısı vermek sureti ile yoğunlaşarak doymuş sıvı haline gelir ve ortama enerjisini aktarmış olur. Kondenserden çıkan soğutucu akışkanın genleşme valfinden geçmesiyle basınç ve sıcaklığı düşer ve ısı pompası çevrimi tamamlanır (ısıtma çevrimi).

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
59,969.84 TL
2 X
30,438.83 TL
60,877.67 TL
3 X
20,475.30 TL
61,425.90 TL
4 X
15,459.64 TL
61,838.55 TL
5 X
12,477.36 TL
62,386.79 TL
6 X
10,488.19 TL
62,929.13 TL
7 X
9,069.88 TL
63,489.15 TL
8 X
8,004.67 TL
64,037.39 TL
9 X
7,176.18 TL
64,585.62 TL
10 X
6,513.98 TL
65,139.75 TL
11 X
5,972.17 TL
65,693.88 TL
12 X
5,520.18 TL
66,242.12 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Ürünler üretici firma tarafından, ürünlerin resim ve açıklamalarında belirtildiği süre garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında ürünlerin resim ve açıklamalarında belirtildiği süre boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Karlıktepe, Yakacık Cd. No:9, 34870 Kartal/İstanbul

0216 371 41 53
info@demirdokumsatis.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.